Obserwatorzy

O mnie - LuLu

"Hello, hello, hello! Yes sir - one of a kind."
G-Dragon – "One of a Kind"

LuLu – ur. 8 grudnia 1995.
Moje prawdziwe imię brzmi Monika, lecz w internecie najczęściej określam się mianem Alyson, Aly lub po prostu LuLu.

Przed dalszym czytaniem ostrzegam: jestem istotą wyjątkowo dziwną.

Od około początku roku 2013 mam nerwicę, na która przez długi czas nie mogłam znaleźć lekarstwa dopóki nie zdecydowałam, że chcę zbierać lalki. Stały się one dla mnie nie tylko idealnym lekiem na nerwicę, ale i spełnieniem dziecięcych marzeń.

Kim jednak właściwie jestem?
Jestem "kimś", gdy pyta się "kto tam?". Jestem pełna sprzeczności. Chociaż bardziej trafne jest określenie, że jestem "jedna wielką sprzecznością". Potrafię śmiać się i płakać jednocześnie. Jestem trzema osobami uwięzionymi w jednej. Jestem wbrew nerwicy miła dla każdego kto jest miły dla mnie, nawet jeżeli tej osoby nie lubię. Jestem niespełnioną artystką (Chociaż czy moją pseudo-pisarską działalność można nazwać artystyczną? To już pozostawiam do oceny innym, zainteresowanym).
Czym się interesuję?
- Uwielbiam rock, heavy metal, j-rock, j-metal zdarza się się słuchać również k-popu pieszczotliwie nazywanego przeze mnie "najlepszą komercją świata".
- Kocham Japonię. A co za tym idzie (ale nie jest koniecznie wymagane) lubię mangę oraz anime.
- Mam obsesję na punkcie czarnobylskiej elektrowni i związanego z nią opuszczonego skażonego miasta.Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że nie zniechęciłam Cię drogi Czytelniku do swojej osoby.


PS. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia komentarzy w tej podstronie, gdy będę zmieniała tutaj coś do czego owy komentarz będzie się odnosił. Nie chcę, aby były tutaj komentarze "o niczym".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę wyraź swoją opinię. Czytam i odpowiadam na każdy komentarz - z reguły u siebie na blogu, choć czasem na blogu komentatora (w wypadku jak dodaję nowy wpis).
Dziękuję :)